ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Platforma ALFABETIX pomáhá obcím a firmám k dlouhodobé prosperitě cestou digitalizace, zlepšením komunikace a optimalizace provozních procesů při správě infrastruktury měst, obcí i firem.

ALFABETIX pomáhá šetřit čas i peníze a máte tak více času a zdrojů na inovace, investice a rozvoj.

Spravovaná infrastruktura měst, obcí a firem je prostřednictvím platformy ALFABETIX velmi efektivně a funkčně řízena, od prosté evidence a dokumentace až po její realtime řízení prostřednictvím IoT technologií.

S pomocí platformy ALFABETIX můžete řídit, kontrolovat a koordinovat:

Předpokladem je komplexní pasport majetku, k jehož provedení má platforma ALFABETIX rovněž nástroje.

ALFABETIX Vám pomůže stát se digitální, prosperující a bezpečnou obcí nebo firmou.

Platforma ALFABETIX je rozdělena do následujících základních modulů:

Co vše tedy najdu v ALFABETIXu:

Obecní úřad

Přehled majetku obce s budovami a pozemky propojenými na katastr nemovitostí. K dispozici máte ale i další pasporty, např. komunikací, dopravního značení, zeleně nebo osvětlení. Ke každému pasportu máte podrobné informace a propojení s mapou. Vedle evidence jsou k dispozici i plány údržby – viz modul Technické služby.

Technické služby

Přehled všech revizí a kontrol, úklidů, údržby či jiných činností spojených se správou vaší obce nebo města. Vše rychle a snadno dohledatelné, obohacené a příslušné dokumenty jako revizní zprávy nebo kontaktem na příslušně odpovědnou osobu či firmu. Lze sledovat aktuální stav prováděných činností. Aplikace vám také sama zašle včas upozornění na blížící se termíny vašich povinností. Nemusíte na ně myslet, ALFABETIX si je pamatuje za vás.

Vedle preventivních činností lze pomocí ALFABETIX řešit i provozní události typu porucha nebo havárie a dále plánování a realizace oprav.

Katastr, zemědělské a lesní pozemky, Budovy

Správa povinností z pohledu vlastnictví parcel a pozemků, lesní nebo zemědělské půdy.

Podpora pro evidenci vlastnictví, věcných břemen, exekucí, pronájmů a využití pozemků, a další. Evidenci lze také doplnit o upozornění na změny na základě údajů katastru nemovitostí a další.

Stejná agenda se týká i správy povinností z pohledu vlastnictví administrativních budov, ubytovacích nebo podnikatelských prostor.

Mapové podklady

Nedílnou součástí řešení je i dostupnost podkladové mapy. Mapa slouží jako podklad pro všechny relevantní údaje evidované v ALFABETIX a můžete si tak rychle zobrazit umístění příslušného majetku, pasportních informací nebo příslušné dokumentace.

Současně lze takto zobrazit i různé evidované provozní události jako jsou např. porucha, objížďka, blokové čištění apod.

V mapě je možné i vyhledávat nebo měřit vzdálenosti či plochy. Vše potřebné máte tedy na jednom místě!

ALFABETIX může sloužit i Vašim dodavatelům!

Přístup do ALFABETIX lze poskytnout i Vašim obchodním partnerům, kteří pro Vás dodávají nejrůznější služby od služeb úpravy zeleně po opravu střechy. Společně tak máte přehled o zadaných činnostech a dokumentaci odevzdané práce.

Smart moduly:

LiMa

Řízení a správa prvků veřejného osvětlení v reálném čase. Díky inteligentnímu řídícímu systému LiMa můžete dosáhnout při provozu místní soustavy veřejného osvětlení skutečného optima. Od řízení intenzity osvětlení až po sledování stavu samotného zařízení, které si samo řekne o potřebu údržby. Už se nebudete muset bát pohledu na fakturu za energie!

iCam

Analytický kamerový systém iCam s možností rozpoznání obrazu a analýzy krizových situací se stane Vaším spolehlivým pomocníkem při zvyšování bezpečnosti v obcích, především na dopravních křižovatkách, v oblasti zastávek hromadné dopravy nebo parkovištích. Systém průběžně sleduje dění ve svém okolí a v okamžiku kdy vyhodnotí, že nastala nějaká krizová událost, ihned vyšle zprávu pověřené osobě.

Meteo

Platforma ALFABETIX se může snadno napojit na různé typy meteostanic, rozmístěných v rámci obce. Provozuje-li obec nebo některá partnerská organizace i stanici měření kvality ovzduší, lze získat i okamžité údaje o znečištění, intenzity prachu v ovzduší a další. I v tomto případě, pokud hodnoty přesáhnou stanovené limity, je automaticky vyslána zpráva odpovědné osobě.

ILC-FACTORY © 2021 Ochrana osobních údajů Obchodní podmínky Záruka Reklamace a vrácení Podpora Kontakt Čeština