Zařízení:

Digitalizační jednotka

iReparo je nová a celosvětově jedinečná digitalizační jednotka, která umožňuje vysoce kvalitní a inventarizující digitalizaci historických dokumentů nebo fragmentů papíru.

Digitalizační jednotka iReparo byla vyvinuta ILC FACTORY ve spolupráci s MusterFabrik Berlin a Fraunhofer IPK Berlin. iReparo umožňuje digitalizaci historických dokumentů samostatně nebo jej lze volitelně použít v kombinaci s následným digitálním zpracováním obrazu a procesem rozpoznávání vzorů, jako je automatická virtuální rekonstrukce dokumentů.

Celkové řešení:

Rekonstrukce fragmentů

Díky této digitalizační jednotce je naše společnost ve spolupráci s MusterFabrik Berlin schopna digitálně znovu sestavit fragmenty dokumentů, učinit je čitelnými a znovu použitelnými.

ILC FACTORY a MusterFabrik Berlin jsou strategickými partnery pro automatizovanou digitální rekonstrukci dokumentů.

Společné portfolio řešení ILC a MFB umožňuje rekonstrukci historických a současných dokumentů nebo fragmentů a jejich digitální třídění a vyhodnocování. To přináší České republice nejen velké kulturní výhody.

„iReparo“ je příležitostí znovu objevit ztracené části historie pro naši budoucnost.

Unikátnost:

Obnovme snadněji historii

Unikátnost digitalizační jednotky iReparo nám umožňuje obnovit a získat informace, které by nejen naše historie považovala za již ztracené.

“iReparo” je možnost, jak nadále objevovat části historie pro naši budoucnost.

Projekt: Digitalizační jednotka iREPARO je spolufinancován z prostředků Evropské unie.

ILC-FACTORY © 2021 Ochrana osobních údajů Obchodní podmínky Záruka Reklamace a vrácení Podpora Kontakt Čeština