O nás

„Jak vzniká vynález? To všichni vědí, že je něco nemožné, a pak se objeví nějaký blázen, který neví, že je to nemožné, a udělá vynález.“
Albert Einstein

Vždy nás zajímaly inovace a nové technologie.
Jaká je pravděpodobnost, že parta lidí z Plzně dostane šanci vyvinout unikátní a jedinečná zařízení?

Podařilo se nám skoro nemožné – navrhnout a sestavit digitalizační jednotku z projektu iReparo.

Unikátnost digitalizační jednotky iReparo nám umožní obnovit a získat informace, které nejen naše historie považuje za již ztracené.
Automatická rekonstrukce historických, ale i současných dokumentů či fragmentů a zároveň i jejich digitální třídění a vyhodnocení je možnost, jak nadále objevovat části světové historie a uchovat je pro naši budoucnost.

Díky projektu SAFE CITY máme k dispozici univerzální platformu ALFABETIX s inteligentním modulem LiMa pro řízení veřejného osvětlení a také nový komunikační HW, který je kompatibilní se všemi svítidly s NEMA socketem.

Projekt IndustryLab nám pomohl získat podporu na nákup 3D tiskárny HP Multi Jet Fusion 3D 4200 a ultrazvukovou svařovací jednotku HiQ DIALOG LF 35kHz QCS a tím umožnil prototypování nových produktů jak pro naši společnost, tak pro naše partnery, zákazníky a zájemce o 3D tisk z široké veřejnosti.

V projektu Human4me jsme vyvinuli 3D hrazdu, která je jako první na světě kompatibilní se závěsnými systémy. A aby se Vám lépe cvičilo i speciální cvičební aplikaci.

Věříme v tradice, které jsou založené na pevných vztazích.
Vytváříme pro své klienty efektivní řešení na klíč pomocí inovací a digitalizace.
Ve spolupráci s našimi zahraničními partnery, jako například Fraunhofer Institutem, českými i zahraničními technickými univerzitami připravujeme produkty, které pro klienty znamenají především bezpečné, chytré a efektivní řešení. To nás motivuje dál hledat další novátorská a originální řešení.

ILC-FACTORY © 2021 Ochrana osobních údajů Obchodní podmínky Záruka Reklamace a vrácení Podpora Kontakt Čeština