ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

SAFE CITY

SAFE AREA

IndustryLab

Inovační voucher

e-Carriage

Logo TAČR Projekt FW06010517, Výpočtová a experimentální podpora technologie 3D tisku vysoce namáhaných plastových komponent se zvýšenou teplotní a únavovou odolností je spolufinancován se státní podporou Technologické agentury ČR v rámci Programu Trend.

V tomto projektu bude využito aditivní technologie označované jako Multi Jet Fusion (MJF), která spadá pod kategorii výrobních procesů typu Material Jetting. Tato technologie umožňuje vytvářet prostorové díly postupným nanášením vrstev polymerního prášku, na které jsou následně nanášena činidla, která po absorpci infračerveného záření (IR) o vysoké intenzitě z IR lamp zajišťují rovnoměrné spojení vrstvy dílu. Na tuto vrstvu se následně nanese další vrstva a proces se opakuje do vytištění celé struktury dílu.

Plzeňské podnikatelské vouchery

Logo Plzeň město
Na realizaci projektu Nabíjecí stanice jsou poskytnuty finanční prostředky z rozpočtu statutárního města Plzně v rámci programu podpory spolupráce podniků a výzkumných organizací v Plzeňské aglomeraci „Plzeňské podnikatelské vouchery."